Oprogramowanie icad - alstor.pl

dodano: 2021.09.08 ważne do: 2022.09.03 wyświetleń: 61
Szczegóły ogłoszenia:
Firma Alstor prowadzi działalność w modelu Value Added Distributor. Działamy w branży od więcej niż 30 lat. Jeżeli jest Ci niezbędny profesjonalny dystrybutor IT, zapraszamy do rozpoczęcia współpracy z nami. Prowadzona przez Alstor hurtownia IT oferuje szerokie spectrum akcesoriów, uwzględniając w tym monitory do projektowania i innego typu akcesoria dające szansę obrazowania specjalistycznego, a także urządzenia dla medycyny, w tym stacje medyczne z monitorami EIZO i artykuły konsumenckie, m.in. interaktywne zabawki edukacyjne bądź akcesoria mobilne i znacznie więcej.
Kupującym zapewniamy rozległy zakres pomocy oraz opiekę doświadczonych doradców. Pragniesz uzyskać szczegółowe informacje? Zachęcamy do kontaktu! 

 
Kontakt
Alstor
Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------