Masaż dla ciężarnych Poznań

dodano: 2021.10.08 ważne do: 2022.10.03 wyświetleń: 57
Szczegóły ogłoszenia:
Zapraszamy do bliższego zapoznania się z ciekawą ofertą gabinetu fizjoterapii fizjotrzymamy.pl Pauliny Mróz. Paulina oferuje masaże w zakresie fizjoterapii kosmetycznej a także okołoporodowej. Proponuje masaże oparte na technikach terapii manualnej i technikach terapii powięziowej. Specjalizuje się w zabiegach leczniczych, związanych z terapią bólu u kobiet ciężarnych, masażach wspomagających pozbycie się zbędnych kilogramów. W ramach całościowej opieki nad pacjentem proponuje masaże fizjoterapeutyczne rozejścia się mięśnia prostego brzucha, dna miednicy. Przeprowadzane są też kursy nauki masażu dla rodziców spodziewających się dziecka a ponadto spotkania i warsztaty omawiające prawidłową pielęgnację maluchów. Pierwsze spotkanie obejmuje szczegółowy wywiad z pacjentem, diagnozę, przeprowadzenie właściwych testów i zapoczątkowanie terapii. Masaż dla kobiet w ciąży w mieście Poznań - to równocześnie forma wypoczynku oraz przygotowanie ciała pacjentki do rozwiązania. Przed wizytą zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej www gabinetu a także szczegółowego zapoznania się z ofertą oraz poradami, jak należy przygotować się do wizyty w gabinecie.
Kontakt
fizjotrzymamy.pl
Poznań, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------