Dom Opieki Senioralnej Leśna Ostoja w Raniżowie

dodano: 2021.12.15 ważne do: 2022.12.10 wyświetleń: 70
Szczegóły ogłoszenia:
Zapraszamy na pobyty długoterminowe, krótkoterminowe, dzienne i rehabilitacyjne do nowego Domu Opieki Senioralnej - Leśna Ostoja w Raniżowie. Zapewniamy pokoje 1 lub 2-osobowe z komfortowymi łazenkami i tarasami/balkonami.
Ośrodek jest komfortowy, innowacyjny i profesjonalny, dostosowany do potrzeb osób starszych, niesamodzielnych i niepełnosprawnych. Zlokalizowany jest w malowniczym i spokojnym zakątku, niespełna 15 minut od zjazdu z autostrady A4 (węzeł Rzeszów-Północ), w powiecie kolbuszowskim, województwie podkarpackim, na obszarze NATURA 2000.
Wyróżniamy się inteligentnym systemem zarządzania budynkiem a usługi opiekuńcze świadczymy przy pomocy komputerowego systemu wspomagającego aktywizację starszych osób. Dodatkowo wykorzystujemy narzędzia które sygnalizują nam niepokojące odstępstwa od standardowych reguł zachowań Pensjonariuszy, np. zbyt długi czas spędzony w samotności, brakaktywności czy powiadomienie o upadku. Ponadto, dla opiekunów Pensjonariuszy przygotowaliśmy aplikację na telefon zawierającą wyniki badań, opinie lekarzy, obszary aktywności czy egektywność zajęć.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego 508 690 528 lub mailowego kontakt@domostoja.pl
Kontakt
Specmed Sp. z o. o.
ul. Lisy 57B, Raniżów, woj. podkarpackie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------