Wszywka Alkoholowa Esperal Kalisz - Konin - Piła - Gniezno - Luboń

dodano: 2022.02.12 ważne do: 2023.02.07 wyświetleń: 81
Szczegóły ogłoszenia:
Wielu osobom poddanie się zabiegowi wszywki alkoholowej istotnie wspomaga uwolnienie się od uzależnienia zapewniając pełne zapanowanie nad swoją słabością.  W skład wszywki alkoholowej Esperal wchodzi tabletka z materią aktywną o określeniu Disulfiram. Lek jest dostępny w formie do stosowania doustnego, co jest mniej rozpowszechnione, a również do stosowania podskórnego poprzez zaszycie. Najczęściej miejscem zaszycia jest strefa pośladkowa. Przed dokonaniem zabiegu wszywki lekarz przeprowadza kwestionariusz lekarski oceniający stan zdrowia Chorego oraz sprawdza istnienie przeciwwskazań do zabiegu, a następnie znieczula miejsce implantacji. Dawka esperalu dostosowywana jest indywidualnie do Pacjenta, rozpatrując jego masę oraz poziom nałogu.
Kontakt
Esperal Poznań
ul. Szymańskiego 10, 61-001 Poznań, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------