Wszywka alkoholowa Esperal Szczecin

dodano: 2022.04.16 ważne do: 2023.04.11 wyświetleń: 79
Szczegóły ogłoszenia:
Alkoholizm jest to nałóg zagrażający zarówno zdrowiu jak i życiu uzależnionego. Proces leczenia  jest żmudny i długotrwały. Niezawodnym sposobem batalii z chorobą alkoholową jest zaszycie alkoholowe. W celu poddania się zabiegowi wszycia Esperalu pacjent powinien udać się na poradę medyczną w celu stwierdzenia możliwości wykonania zabiegu. Implantacja Esperalu wykonywana jest po znieczuleniu miejscowym , a czas trwania to prawie 30 min. Lek podawany jest pod skórę i ma za zadanie wywołać u chorego negatywne myśli związane z piciem Jeśli chory po zaszyciu alkoholowym sięgnie znowu po alkohol, wywoła to wystąpienie groźnych symptomów zatrucia. Głównie skutki te efektywnie zniechęcają od picia alkoholu.
Kontakt
Wszywka alkoholowa Esperal Szczecin
ul. Jagiellońska 27, 70-362 Szczecin, woj. zachodnio-pomorskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------