Wojciech Ceran Ortopeda

dodano: 2022.04.29 ważne do: 2023.04.24 wyświetleń: 176
0 PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Wojciech Ceran Ortopeda jest specjalistą w dziedzinie chirurgii i ortopedii. W swojej pracy doktor skupia się szczególnie na urazach stóp, stawów skokowych oraz stawów kolanowych. Mężczyzna z wyróżnieniem ukończył studia na Akademii Medycznej w Warszawie. Uczestniczy w kursach i szkoleniach renomowanych ośrodków medycznych w kraju i za granicą. Pod opieką lekarza można przejść leczenie urazów, deformacji oraz niestabilności. Wojciech Ceran Ortopeda leczy płaskostopie, urazy narządów ruchu u sportowców, urazy kostno-stawowe, stawy skokowe, choroby mięśni, ścięgien oraz nerwów. Można zgłosić się do niego również w planowanych korekcjach przedstopia. Doktor Wojciech jest jednym ze specjalistów warszawskiej Kliniki Form. Szczegóły jego profilu zawodowego można poznać na stronie internetowej placówki.
Kontakt
Formgl
Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------