Witaminy na co dzień

dodano: 2022.04.29 ważne do: 2023.04.24 wyświetleń: 173
Szczegóły ogłoszenia:
W każdej zdrowej diecie powinny znaleźć się witaminy na co dzień. Możemy dostarczyć je za pomocą odpowiedniej ilości zdrowego pożywienia. W planowaniu zdrowej diety należy zwrócić szczególną uwagę na sposób wchłaniania się witamin z poszczególnych grup. Dzielą się one na rozpuszczalne w wodzie i tłuszczach. Grupa witamin rozpuszczalnych w wodzie jest szybciej i łatwiej przyswajalna. Niestety taka sama zależność dotyczy ich wydalania z organizmu. Witaminy rozpuszczalne w tłuszczach cechują się gorszym wchłanianiem, lecz organizm jest w stanie je magazynować. Zdrowy tryb życia i bogata dieta zapewnia prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Najbardziej uniwersalnym przepisem na to, jak dostarczyć do organizmu witaminy na co dzień, to dawka 5 porcji owoców i warzyw dziennie.
Kontakt
Naturawit
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------