Odtrucie alkoholowe Gdańsk-Gdynia-Sopot

dodano: 2022.05.06 ważne do: 2023.05.01 wyświetleń: 119
Szczegóły ogłoszenia:
Nałóg alkoholowy jest to zaburzenie związane z utratą panowania nad ilością spożywanego alkoholu. Podłożem nałogu alkoholowego jest nie tylko fizyczny przymus picia, lecz też potrzeby psychiczne. W sytuacji uzależnienia od alkoholu bardzo znaczącym jest, żeby niezwłocznie podjąć terapię. Na początku poleca się detoks alkoholowy. Dzięki niemu z organizmu wyeliminowane zostają toksyny skumulowane podczas przesadzonej konsumpcji trunków wysokoprocentowych. Pacjentowi w formie dożylnej dostarczane są sole mineralne, elektrolity, witaminy oraz leki farmakologiczne. Odtruwanie alkoholowe efektywnie normalizuje gospodarkę wodno-elektrolitową.
Kontakt
Odtrucie alkoholowe Gdańsk-Gdynia-Sopot
ul. Aleja Generała Józefa Hallera 41, 80-426 Gdańsk, woj. pomorskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------