Biofam-Ośrodek leczenia uzależnień

dodano: 2022.06.12 ważne do: 2023.06.07 wyświetleń: 140
Szczegóły ogłoszenia:
Duża grupa uzależnionych od napojów wyskokowych osób, bagatelizuje lub wypiera pojawiające się pierwsze sygnały uzależnienia. Wskutek tego, w większości przypadków na leczenie zapisują się pacjenci w zaawansowanym stadium nałogu. Leczenie alkoholizmu w naszym Ośrodku może odbywać się stacjonarnie – wówczas uzależniony zostaje cały okres leczenia w Ośrodku. Oferujemy także leczenie ambulatoryjne, kiedy to pacjent przyjeżdża do Ośrodka na leczenie. W naszym prywatnym Ośrodku Leczenia Uzależnień zatrudnieni są wykwalifikowani lekarze terapeuci z dużym doświadczeniem. Są to: psychoterapeuci, specjaliści terapii uzależnień jak również współuzależnienia, a także trenerzy umiejętności psychospołecznych. Okres trwania oraz intensywność leczenia zdeterminowane są od stopnia uzależnienia oraz od własnych predyspozycji pacjenta. Standardowe leczenie alkoholizmu w Ośrodku trwa zazwyczaj mniej więcej 4-8 tygodni, natomiast po tym czasie zaleca się przystąpienie do dodatkowej kuracji w celu wzmocnienia efektów leczenia.
Kontakt
Biofam Ośrodek
ul. Marszałkowska 62 lok.3, 00-545 Warszawa, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------