Klinika Artemida

dodano: 2022.06.17 ważne do: 2023.06.12 wyświetleń: 165
Szczegóły ogłoszenia:
Klinika Artemida to miejsce, które zostało stworzone w celu pomocy osobom starającym się o dziecko. Wieloletnie doświadczenie, profesjonalna kadra i zaplecze sanitarne – to cechuje naszą klinikę. Kłopoty z zajściem w ciążę spotykają coraz więcej par. Tryb życia, przebyte choroby, lecz też uwarunkowania wrodzone sprawiają, że marzenie o założeniu rodziny jest trudne do zrealizowania. Klinika Artemida powstała właśnie po to, żeby pomóc je ziścić. Specjalizujemy się w leczeniu niepłodności, terapii in vitro, usg, leczenia endometriozy, a ponadto ginekologii ogólnej oraz endokrynologii. Zachęcamy do umówienia wizyty, gdzie odpowiemy na wszelkie pytania.
Kontakt
Klinika Artemida
ul. Włókiennicza 9B/U, 15-464 Białystok, woj. podlaskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------