Mizoprostol na poronienie

dodano: 2022.06.18 ważne do: 2023.06.13 wyświetleń: 17
599 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Celem naszego serwisu jest pomoc kobietom doświadczonych problemem niespodziewanej ciąży. Działamy nieprzerwanie od prawie 26 lat we wszystkich krajach również w Polsce.

Leki poronne które przedstawiamy są prawdziwe, całkowicie bezpieczne i działają do dziewiątego tygodnia ciąży.

Według WHO aborcja domowa z wykorzysteniem tabletek poronnych jest najbezpieczniejszą formą wykonania takiego zabiegu. Kolejnym plusem jest to, że można aborcję wykonać w dowolnym miejscu a środki farmakologiczne są niemożliwe do wykrycia przez lekarza.

Oryginalny zestaw leków to 1 tabletka Mifepriston (Ru-486) + 3 tabletki Mizoprostolu. W różnego rodzaju portalach można natknąć się na zestaw 12+1. Ostrzegamy przed ich zażyciem. Tak ogromną ilość mizoprostolu stosuje się tylko , gdy brakuje najważniejszej tabletki Ru486. Takie leki charakteryzują się bardzo słabą skutecznością.

Skuteczność oferowanego przez nasz portal zestawu leków wywołujących poronienie sięga aż 98%.

https://poronnetabletki.pl/

Instrukcja dotycząca stosowania leków (w języku polskim) jest dołączona.

Czas oczekiwania na tabletki poronne to maksymalnie 4 dni robocze.
Kontakt
Tabletki Poronne
Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------