Badanie obrazowe - MEDflow

dodano: 2022.06.28 ważne do: 2023.06.23 wyświetleń: 97
Szczegóły ogłoszenia:
MEDflow to placówka oferująca badania diagnostyki obrazowej. Oferta kierowana jest do osób w każdym wieku, poszukujących profesjonalnych lekarzy z indywidualnym podejściem do pacjentów. Zatrudnieni w centrum wysokiej klasy specjaliści mają do dyspozycji doskonały, nowoczesny sprzęt do badań obrazowych. W MEDflow wykonywane są badania, takie jak: tomografia komputerowa, USG, tomografia stomatologiczno-laryngologiczna (CBCT) oraz densytometria. Zaletami placówki są między innymi profesjonalna obsługa, wysoka jakość usług, krótki czas oczekiwania oraz duża dokładność opisów badań, prowadząca do szybkiego uzyskania odpowiedniej diagnozy.
Kontakt
MEDflow
ul. Nowina 9, 60-589 Poznań, woj. wielkopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------