Skutki zanieczyszczenia powietrza - kontroluj stan jakości z Airly!

dodano: 2022.07.11 ważne do: 2023.07.06 wyświetleń: 183
Szczegóły ogłoszenia:
Czy wiesz, jakie są skutki zanieczyszczenia powietrza? Mogą one przyrządzić poważne szkody w naszym organizmie. Uszczerbek na zdrowiu, który wywołują choroby związane z zaburzeniami krążenia, jest często nieodwracalny, dlatego tak ważne jest, aby zapobiegać, a nie leczyć!

Jeśli chcesz więc zminimalizować skutki zanieczyszczenia powietrza, to pobierz aplikację Airly! To świetny sposób na monitorowanie stanu jakości powietrza i tym samym zapobieganie przebywania w miejscu, które jest mocno zatrute przez pyłki zawieszone. Airly to aplikacja, która na bieżąco aktualizuje dane o jakości powietrza, dzięki czujnikom, które posiada w prawie każdym większym ośrodku miejskim. Nie wierzysz? Sprawdź sam — jest darmowa!
Kontakt
Airly
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------