Klinika Artemida

dodano: 2022.07.13 ważne do: 2023.07.08 wyświetleń: 89
Szczegóły ogłoszenia:
Od dawna staracie się o dziecko, ale nieskutecznie i poszukujecie pomocy specjalisty? Zapraszamy do skorzystania z propozycji kliniki Artemida. Możemy pochwalić się długoletnim doświadczeniem oraz dwoma placówkami – w Białymstoku i Olsztynie, jakie czynnie pomagają parom zajść w ciążę. Problemy z zajściem w ciążę spotykają coraz więcej par. Tryb życia, przebyte choroby, ale też uwarunkowania genetyczne sprawiają, że marzenie o założeniu rodziny jest niełatwe do zrealizowania. Klinika Artemida powstała właśnie po to, aby pomóc je urzeczywistnić. Specjalizujemy się w leczeniu niepłodności, terapii in vitro, usg, leczenia endometriozy, a ponadto ginekologii ogólnej oraz endokrynologii. Zapraszamy do umówienia wizyty, gdzie odpowiemy na wszelkie pytania.
Kontakt
Klinika Artemida
ul. Włókiennicza 9B/U, 15-464 Białystok, woj. podlaskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------