Odtrucie alkoholowe Wrocław - Wszywka alkoholowa Esperal

dodano: 2022.10.12 ważne do: 2023.10.07 wyświetleń: 125
Szczegóły ogłoszenia:
Jedną z podstawowych metod terapii alkoholowej jest detoksykacja. Zabieg ma na celu zrekompensować szkody, jakie w organizmie wywołał alkohol. W ten sposób odnawia się gospodarkę wodną i elektrolitową. Pacjentowi indywidualnie dopasowywane są ilości płynów oraz leków w formie dożylnej kroplówki. Nie ma konieczności podawania znieczulenia, Pacjent jest całkiem świadomy w trakcie zabiegu. Należy pamiętać, że odtrucie alkoholowe nie należy wykonywać pośród osób, które są nieświadome lub mają drgawki i gorączkę wywołane obecnością alkoholu we krwi. Oprócz tego, odtruwanie absolutnie odradza się osobom, które posiadają choroby przewlekłe.
Kontakt
Odtrucie alkoholowe Wrocław
ul. Nożownicza 14/16, 50-120 Wrocław, woj. dolnośląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------