Wszywka alkoholowa Esperal Bydgoszcz - zaszycie alkoholowe

dodano: 2022.10.14 ważne do: 2023.10.09 wyświetleń: 109
Szczegóły ogłoszenia:
Jednym spośród szczególnie popularnych środków batalii z chorobą alkoholową jest wszywka alkoholowa. Nie jest to doskonały medykament na wszystko wprawdzie skutecznie wspiera zachowanie abstynencji. Esperal jest medykamentem dostarczającym wspaniałe efekty, gdy zostanie powiązany z fachową terapią psychologiczną a także wsparciem wykwalifikowanych lekarzy. Aplikacja esperalu to rodzaj terapii awersyjnej, który prowadzi do powstawania szczególnie męczących rezultatów ubocznych. Podanie leku ma na celu wywołanie odrazy do skonsumowania alkoholu. Pomaga to pacjentom zachować abstynencję i również nakłonić do podjęcia następnych etapów leczenia przypadłości.
Kontakt
Wszywka alkoholowa Esperal Bydgoszcz
ul. Zygmunta Augusta 7, 85-082 Bydgoszcz, woj. kujawsko-pomorskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------