Wszywka alkoholowa Esperal Poznań - Odtruwanie alkoholowe

dodano: 2022.10.21 ważne do: 2023.10.16 wyświetleń: 129
Szczegóły ogłoszenia:
Jeśli problem z nadużywaniem alkoholu powoduje, że tracisz samokontrolę nad własnym życiem a także czujesz konieczność przemiany, zapraszamy do naszej kliniki w Poznaniu. Oferujemy specjalistyczne odtruwanie alkoholowe, które dokonuje się z użyciem nowoczesnych, zaufanych procedur. Detoks alkoholowy bazuje na podaniu dożylnie kroplówki, dzięki czemu preparaty zaczynają reagować natychmiastowo. Przed zabiegiem eksperci zawsze poznają historię leczenia chorych, biorąc pod uwagę ich kondycję psychiczną i stan zdrowia. Odtrucie alkoholowe nie jest przyjemnym procesem, zatem dokładamy wszelkich starań, żeby chorzy czuli się u nas komfortowo.
Kontakt
Wszywka alkoholowa Esperal Poznań
ul. Święty Marcin 63, 61-891 Poznań, woj. wielkopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------