Nowoczesna diagnostyka i metody leczenia katarakty / zaćmy

dodano: 2022.10.27 ważne do: 2023.10.22 wyświetleń: 182
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Centrum Lekarskie ALFA
Z prawdziwą troską o zdrowie Twoje i Twoich bliskich oraz z pasją do nowoczesnych metod leczenia i innowacji medycznych diagnozujemy i leczymy w dwóch ośrodkach: w Skoczowie i w Bielsku-Białej, zapewniając najwyższy standard leczenia i opieki medycznej.

Centrum Lekarskie ALFA to wielospecjalistyczny ośrodek medyczny, działamy nieprzerwanie od 1999 roku. W naszej placówce w Bielsku-Białej zapewniamy podstawową opiekę zdrowotną (leczenie POZ finansowane z NFZ) oraz diagnostykę i leczenie w poradniach specjalistycznych.

Oferujemy kompleksową diagnostykę i leczenie w zakresie wielu specjalności medycznych: okulistyki, chirurgii naczyń, urologii, neurologii, proktologii, ortopedii, rehabilitacji, laryngologii, medycyny estetycznej oraz medycyny rodzinnej.

Dzięki doświadczonym i uznanym specjalistom oraz nowoczesnym sprzętom medycznym, w Centrum Lekarskim ALFA zapewniamy innowacyjne i kompleksowe metody leczenia różnego rodzaju schorzeń i chorób. Posiadamy własne pracownie diagnostyczne EEG, EMG, USG i USG Doppler.

Nasze najbardziej rozwinięte specjalizacje skupiamy w centrach leczenia specjalistycznego, m.in. Centrum Leczenia Zaćmy, Centrum Leczenia Bólu Kręgosłupa czy Centrum Leczenia Żylaków.
Kontakt
Centrum lekarskie alfa
ul. Gustawa Morcinka 16b, 43-430 Skoczów, woj. śląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------