Psychoterapia dla par, terapia małżeńska Warszawa centrum

dodano: 2022.11.08 ważne do: 2023.07.01 wyświetleń: 36
250 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Praca z parami jest szczególną formą psychoterapii, która dotyczy związku partnerów. Celem terapii może być praca nad przezwyciężeniem trudności w parze i doprowadzenie do harmonii w związku. Wspólne spotkania partnerów są czasem przeznaczonym na zastanowienie się nad sposobami realizacji potrzeb obojga. W trakcie spotkań przeważa praca z parą, może się jednak zdarzyć tak, że początkowo bardziej skuteczna będzie praca indywidualna. Celem terapii jest pokonanie trudności i przywrócenie harmonii, poprawa komunikacji między partnerami oraz przywrócenie satysfakcji ze związku.

Psychoterapia par może pomóc między innymi:
– w uzyskaniu pomocy w sytuacjach konfliktowych i problemowych w relacji
– w sytuacji kryzysowej przeżywanej przez parę (zdrada, rozstanie, żałoba)
– popracować nad rozwojem i poprawą wzajemnych relacji
– rozwiązać konflikty między partnerami w kwestii różnicy zdań dotyczącej: odmiennych potrzeb seksualnych, innego podejścia do wychowania dzieci, różnych sposobów spędzania wolnego czasu czy zarządzania domowym budżetem
– zlikwidować dysharmonię w związku, która może być wynikiem: cech osobowości jednego z partnerów, fazą rozwoju relacji, zewnętrzną ingerencją w związek itp.

Psychoterapię par w Fundacji Pomocy Psychologicznej i Edukacji Społecznej RAZEM prowadzą: Dorota Wojciechowska, Anna Kowalska, Przemysław Stańczyk i Tomasz Rejent.
Kontakt
Fundacja Pomocy Psychologicznej i Edukacji Społecznej RAZEM
ul. Al. Jerozolimskie 6, 00-375 Warszawa, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------