Wszywka alkoholowa Esperal Bydgoszcz - zabieg zaszycia alkoholowego

dodano: 2022.11.13 ważne do: 2023.11.08 wyświetleń: 145
Szczegóły ogłoszenia:
Choroba alkoholowa dotyka coraz więcej osób i to w różnym wieku. W przypadku leczenia, coraz bardziej powszechny wydaje się być temat dotyczący metody farmakologicznej. Jednym z najczęstszych środków jest Esperal. Zabieg wszycia przeprowadza się w wielu miejscach w Polsce. Wszywka alkoholowa Esperal ma w swoim składzie Disulfiram, który jest związkiem chemicznym ingerującym na funkcjonowanie metabolizmu alkoholowego. Jego działanie zauważalne jest tylko w momencie powiązania tego środka ze spożyciem etanolu – w ten sposób pacjent zaczyna spostrzegać wyrazy ciężkiego zatrucia alkoholowego. Sam zabieg wszywki alkoholowej nie jest inwazyjny.
Kontakt
Wszywka alkoholowa Esperal Bydgoszcz
ul. Janosika 5A, Bydgoszcz, woj. kujawsko-pomorskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------