Odtrucie alkoholowe Łódź - Wszywka alkoholowa Esperal

dodano: 2022.11.16 ważne do: 2023.11.11 wyświetleń: 146
Szczegóły ogłoszenia:
Alkohol obecny jest podczas weekendowych wyjść, posiedzeń z przyjaciółmi a także w trakcie uroczystości i świąt. W takich warunkach nie ciężko więc o uzależnienie się od tej niebezpiecznej używki. Problem alkoholowy może dotknąć każdego, bez względu na wiek i płeć. Nie bez powodu jest to jeden z najczęściej występujących uzależnień w naszym kraju. Zdecydowaną walkę z alkoholizmem warto rozpocząć od sięgnięcia po wsparcie metod współczesnej medycyny. Jedną z nich jest odtruwanie alkoholowe, stanowiące poniekąd integralny element racjonalnego leczenia nałogu. Detoks alkoholowy polega na dożylnym podaniu kroplówki i leków farmakologicznych. Kilkugodzinna sesja stabilizuje gospodarkę wodno-elektrolitową.
Kontakt
Wszywka alkoholowa Esperal
ul. Obywatelska 47, Łódź, woj. łódzkie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------