Odtrucie alkoholowe Piotrków Trybunalski-Bełchatów

dodano: 2022.11.21 ważne do: 2023.11.16 wyświetleń: 101
Szczegóły ogłoszenia:
Po spożytkowaniu dużej dawki napojów alkoholowych nasz organizm może mieć wiele trudności z jego przetworzeniem. Uwidaczniają się takie dokuczliwe przejawy, jak m.in. ból głowy, czy drżenie mięśni. Dzieje się tak, bowiem alkohol w znaczących ilościach wypłukuje z naszego krwioobiegu istotne minerały, takie jak potas czy magnez. W ciągu odtrucia są one zwiększane. Przekazana kroplówka zasadniczo aktywuje procesy metaboliczne oraz sprawia, że organizm wyzbywa się nagromadzonych w krwioobiegu niebezpiecznych substancji. Odtruwanie trwa około godziny. W tym czasie przeprowadzany jest kwestionariusz oraz dawana jest kroplówka. Przez cały czas stan pacjenta jest kontrolowany przez ratownika.
Kontakt
Odtrucie alkoholowe Łódź
ul. Aleje Politechniki 31, Łódź, woj. łódzkie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------