Wypełnianie ust - Klinika Zakrzewscy

dodano: 2022.11.21 ważne do: 2023.11.16 wyświetleń: 121
Szczegóły ogłoszenia:
Chcesz zmienić kształt swoich ust? Masz dość niesymetrycznych warg? A może denerwuje Cię ich ciągłe przesuszenie? Jeśli tak, to zabieg wypełnianie ust z pewnością Ci się przyda! 

Klinika Zakrzewscy oferuje usługę, jaką jest wypełnianie ust kwasem hialuronowym. To bezbolesny zabieg, który trwa maksymalnie godzinę. Często jest to tak naprawdę chwila - około 20 minut, ponieważ całość polega tylko na wstrzyknięciu kwasu w usta w odpowiednie punkty, a następnie równomierne rozprowadzenie go poprzez masaż warg. 

Klinika ta to wysokiej jakości sprzęt i profesjonalny personel, który przede wszystkim dba o bezpieczeństwo swoich klientów. Zabieg wypełniania ust jest bezpieczny, mało bolesny i szybki, dlatego jeśli jeszcze się wahasz, odwiedź stronę Kliniki i dowiedz się więcej!
 
Kontakt
Klinika Zakrzewscy
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------