Centrum RiM - diagnoza i terapia neuropsychologiczna dzieci

dodano: 2022.12.03 ważne do: 2023.11.28 wyświetleń: 96
Szczegóły ogłoszenia:
Centrum RIM w Pruszkowie: dla progresu dzieci. Jesteśmy zespołem ludzi, którzy pożądają pomagać dzieciom w ich rozwoju. Naszą specjalnością jest diagnoza i terapia dzieci z autyzmem i zakłóceniami rozwoju. W naszym oddziale jest logopeda, psycholog dziecięcy, psychiatra dziecięcy, terapeuta integracji sensorycznej (terapeuta SI), neurologopeda, pedagog, terapeuta metody Tomatisa, psychodietetyk. Wszyscy zaangażowani w pomoc Państwa dzieciom. Dla naszych wychowanków zaistniało dodatkowo przedszkole dla dzieci z autyzmem. Jeżeli dziecko ma zaburzenia: koncentracji, mowy, integracji sensorycznej, społeczne, emocjonalne, uwagi słuchowej lub ma afazję, ADHD - porywczość psychoruchową, uciążliwe zachowania, nadwrażliwość słuchową to zapraszamy.
Kontakt
Centrum RiM - diagnoza i terapia neuropsychologiczna dzieci
ul. Ołówkowa 39A, 05-800 Pruszków, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------