GREENDENTAL Grażyna Kurzyna Dentysta Pruszków, Klinika Stomatologiczna

dodano: 2022.12.06 ważne do: 2023.12.01 wyświetleń: 90
Szczegóły ogłoszenia:
Serdecznie zapraszam do mojej kliniki stomatologicznej GREENDENTAL, wszystkich Pacjentów, którzy szukają kliniki świadczącej usługi stomatologiczne na najwyższym poziomie, we wszystkich dziedzinach stomatologii, takich jak protetyka, chirurgia, implantologia, ortodoncja, leczenie kanałowe, stomatologia estetyczna, zachowawcza, dziecięca, higiena, wybielanie. Nasz zespół to dentyści, którzy w przyjaznej, spokojnej atmosferze profesjonalnie i bezboleśnie przeprowadzą leczenie stomatologiczne. Niezależnie, czy potrzebujesz aparat ortodontyczny, licówki, implanty, protezę, czy zrobić pantomogram lub tomografię zębów, czekamy w Greendental- miejscu, w którym najwyższa jakość usług łączy się z atmosferą ciszy i spokoju.
Kontakt
GREENDENTAL Grażyna Kurzyna Dentysta Pruszków, Klinika Stomatolo
ul. Stanisława Staszica 1e lok. U8, 05-800 Pruszków, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------