Wszywka alkoholowa Esperal Lublin - zaszycie alkoholowe

dodano: 2022.12.06 ważne do: 2023.12.01 wyświetleń: 114
Szczegóły ogłoszenia:
Choroba alkoholowa to stan zagrażający życiu oraz zdrowiu alkoholika. Działa także negatywnie na relacje rodzinne, a dodatkowo pracę. Sposobem walki z nałogiem jest Esperal. Zaszycie alkoholowe przeznaczone jest do aplikacji podskórnej, która ma za zadanie spowodować u konkretnej istoty awersję do picia. Po zabiegu, u pacjenta zaraz po wypiciu trunku dochodzi do występowania wielu ciężkich rezultatów. Należą do nich m.in.: nadmierna potliwość, wahania ciśnienia, bezsenność, metaliczny posmak w ustach. Stan może utrzymywać się choćby do kilkunastu godzin. Tak kształtuje się złe skojarzenie ze spożyciem alkoholu prowadzące do rezygnacji z picia w celu zachowania codziennego komfortu.
Kontakt
Wszywka alkoholowa Esperal Lublin
ul. Szewska 4/8, Lublin, woj. lubelskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------