Chirurgia Poznań

dodano: 2022.12.16 ważne do: 2023.12.11 wyświetleń: 107
Szczegóły ogłoszenia:
Prywatne przychodnie chirurgiczne cieszą się obecnie niewyobrażalnie dużym zainteresowaniem. Powodem z pewnością jest szeroki krąg oferowanych usług. Zalicza się do nich zabiegi dermatologiczne oraz chirurgiczne, takie jak laserowe usuwanie rozstępów, peelingi laserowe, ujędrnianie twarzy, usuwanie blizn, a także obrzezanie, liposukcja i dużo innych. Zabiegi z użyciem lasera gwarantują bezpieczeństwo i nie wymagają dalszej hospitalizacji pacjenta. W prywatnych klinikach zabiegi przeprowadzają zaangażowani profesjonaliści z długoletnią praktyką. Załoga składająca się z wyspecjalizowanych medyków gwarantuje opiekę lekarską na najwyższym poziomie.
Kontakt
Chirurgia Poznań
ul. Fabryczna 29/1, 61-512 Poznań, woj. wielkopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------