Wszywka alkoholowa, Esperal i Disulfiram Katowice– co to takiego?

dodano: 2022.12.29 ważne do: 2023.12.24 wyświetleń: 98
Szczegóły ogłoszenia:
Szacuje się, że w Polsce żyje blisko 800 tysięcy osób cierpiących z powodu alkoholizmu. W przypadku leczenia, coraz bardziej powszechny wydaje się być temat odnoszący się do metody farmakologicznej. Jednym z najczęstszych leków jest Esperal. Zabieg zaszycia można wykonać w wielu miejscach w Polsce. Środek Esperal posiada w swoim składzie Disulfiram, który jest związkiem chemicznym wywierającym wpływ na funkcjonowanie metabolizmu alkoholowego. Jego działanie wyczuwalne jest jedynie w momencie wymieszania tego środka ze spożyciem etanolu – w ten sposób dana osoba zaczyna zauważać przejawy ostrego zatrucia alkoholowego. Sam zabieg wszywki alkoholowej jest mało inwazyjny.
Kontakt
Katowice Esperal
ul. Morelowa 1, 40-112 Katowice, woj. śląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------