Rekrutacja do nowej grupy terapeutycznej DDA/DDD

dodano: 2023.01.24 ważne do: 2023.05.12 wyświetleń: 24
110 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Zapraszamy osoby, które wychowały się w rodzinach alkoholowych lub dysfunkcyjnych do udziału w rocznej grupie terapeutycznej. Grupa terapeutyczna DDA/DDD rozpocznie się w marcu 2023 roku i będzie trwać do marca 2024 roku. Spotkania będą odbywać się w ramach działalności odpłatnej Fundacji Pomocy Psychologicznej i Edukacji Społecznej RAZEM.

Doświadczenie „alkoholowego dzieciństwa” niesie ze sobą konsekwencje, które przekładają się na funkcjonowanie w dorosłym życiu. Doświadczenie nieprzewidywalności zachowań, odrzucenia czy braku spójnego systemu wartości powodują pewien rodzaj przystosowania, schemat zachowań, które w dorosłym życiu mogą znacznie utrudniać codzienne funkcjonowanie. Problemy te najczęściej dotyczą postrzegania siebie (negatywny stosunek do siebie, lęk przed zmianą, przymus kontrolowania), trudności w przeżywaniu uczuć, rozumieniu i realizacji potrzeb, trudności w tworzeniu bliskich, intymnych relacji (postawa zależności, zachowania autodestrukcyjne).

Spotkania będą odbywać się w środy w godzinach 17:00-19:00
Planowany termin rozpoczęcia grupy – marzec 2023
Spotkania grupy w centrum Warszawy – Al. Jerozolimskie 6
Koszt jednego 2-godzinnego spotkania grupy wynosi 110 zł
WAŻNE: Przed udziałem w grupie zapraszamy na obowiązkową konsultację mającą na celu zakwalifikowanie do grupy. Koszt spotkania konsultacyjnego wynosi 170 zł.

Grupę poprowadzi Tomasz Rejent

Jeżeli czujesz potrzebę udziału w grupie, nie zwlekaj, zadzwoń już dziś i umów się na niezobowiązującą konsultację pod nr tel. 733 563 311 lub przez e-mail twojpsycholog2@gmail.com, na której otrzymasz wszystkie informacje o planowanym procesie terapeutycznym.
Kontakt
Fundacja Pomocy Psychologicznej i Edukacji Społecznej RAZEM
ul. Al. Jerozolimskie 6, 00-375 Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------