Witaminy D3

dodano: 2023.01.31 ważne do: 2024.01.26 wyświetleń: 135
0 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Witaminy D3 są często spożywanym przez nas składnikiem odżywczym, który uwzględniamy w naszej diecie. Są również hormonami, które wytwarza nasz organizm. Substancja ta jest bardzo dobrze rozpuszczalna w tłuszczach. Jaka jest jej funkcja? Ma bardzo duże znaczenie we wspomaganiu wchłaniania wapnia przez organizm, który jest niezbędny do promowania zdrowia kości i przebudowy kości. Ponadto zmniejsza stany zapalne. Niestety niewiele pokarmów naturalnie zawiera witaminy D3, chociaż niektóre są nią wzbogacone. Dla większości ludzi najlepszym sposobem na uzyskanie wystarczającej ilości witaminy D jest przyjmowanie suplementu, ponieważ trudno jest uzyskać odpowiednią jej ilość z pożywienia. Witaminy D3 są dostępne w aptekach bez recepty.
Kontakt
Apteka Moderna
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------