Lipoliza laserowa Łódź – dlaczego warto zdecydować się na zabieg?

dodano: 2023.02.03 ważne do: 2024.01.29 wyświetleń: 162
Szczegóły ogłoszenia:
Zapraszamy do skorzystania z usług lekarzy w naszej Przychodni, w której oferujemy zabiegi i usługi kosmetyczne indywidualnie dobrane do potrzeb pacjenta. Pośród zabiegów laserowych, jakie prowadzimy, znajdziecie Państwo między innymi: liposukcję, terapię nadmiernej potliwości, usuwanie zmian skórnych jak również blizn czy peelingi. Medycy, z jakimi współdziałamy to wysoce wykwalifikowani lekarze, którzy regularnie szkolą się w zakresie chirurgii. Wykonujemy zabiegi na renomowanych a także sprawdzonych laserach, które posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty. Pacjenci mogą czuć się u nas bezpiecznie i mieć pewność, iż każdy z wykonanych zabiegów wypełnia wysokie standardy. Oferujemy szybkie i dogodne terminy wizyt, na zabieg nie jest potrzebne skierowanie lekarza.
Kontakt
Chirurgia Łódź
ul. Strycharska 24 lok.122, 93-521 Łódź, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------