Wszywka alkoholowa Kraków - pomagamy pacjentom wyjść z nałogu

dodano: 2023.02.25 ważne do: 2023.06.13 wyświetleń: 38
Szczegóły ogłoszenia:
Zaszycie alkoholowe stanowi bardzo skuteczną i potwierdzoną strategią leczenia nałogu alkoholowego. Dzięki niej możemy niezwykle skutecznie zniechęcić uzależnionego do dalszego spożywania alkoholu. Wszycie Esperalu przeprowadza się podczas jednego zabiegu. W trakcie jego trwania podawane jest znieczulenie miejscowe, dzięki czemu pacjent poddawany temu zabiegowi nie musi być hospitalizowany. Zaszywanie alkoholowe dokonuje specjalista chirurg, który przed zabiegiem uzyskuje wywiad. Wszycie Esperalu zatrzymuje rozkład alkoholu etylowego w organizmie. Zaraz po niewielkiej ilości trunku pacjent doświadcza bardzo uciążliwe skutki jego wypicia. Istotnie sam Esperal niewiele da bez dobrej terapii.
Kontakt
Wszywka alkoholowa Kraków
ul. Rakowiecka 63/1, 31-519 Kraków, woj. małopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------