Odtruwanie alkoholowe w Warszawie- sposób na walkę z alkoholizmem

dodano: 2023.02.25 ważne do: 2024.02.20 wyświetleń: 121
Szczegóły ogłoszenia:
Odtruwanie alkoholowe to dobry środek na odcięcie się od przejawów Alkoholowego Zespołu Odstawiennego. To oferta skierowana zarówno dla osób, które przez długi okres walczą z nałogiem i także dla tych, którzy jednorazowo przedobrzyli z ilością napojów alkoholowych. Nawodnienie przy pomocy kroplówki sprawia, że odtruwanie alkoholowe jest wyraźnie bardziej efektywne, niż poprzez zwyczajowe, doustne zażywanie elektrolitów. Odtrucie alkoholowe jest prowadzone przez kompetentnych i doświadczonych ratowników a także pielęgniarzy, którzy podczas zabiegu kontrolują samopoczucie pacjenta. Detoks alkoholowy trwa około godziny. Kroplówka jest podawana w starannie odmierzonej porcji.
Kontakt
Detoks Warszawa
ul. Marszałkowska 60, 00-678 Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------