Tabletki na refluks

dodano: 2023.03.06 ważne do: 2024.02.29 wyświetleń: 129
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Refluks, znany również jako refluks żołądkowo-przełykowy, jest stanem, w którym treść żołądka, w tym kwas, przepływa z powrotem do przełyku. Może to powodować nieprzyjemne objawy takie jak zgaga, ból w klatce piersiowej i trudności w połykaniu. A może doskwiera Ci chrypka, a jednocześnie odczuwasz problemy z trawieniem połączone z bólem brzucha? Refluks jest częstym schorzeniem i można go w łatwy sposób opanować poprzez zmianę stylu życia, np. spożywanie mniejszych, częstszych posiłków i unikanie pewnych pokarmów i napojów. Warto zaopatrzyć się w tabletki na refluks, które pomogą szybciej zwalczyć objawy. Jeśli obserwujesz częste nawroty choroby, udaj się do lekarza. W przypadku kiedy objawy nie są mocno nasilone, pojawiają się raz na jakiś czas, możesz zacząć od stosowania łagodnych środków, takich jak tabletki na refluks. Znajdziesz je w aptece stacjonarnej lub online.
Kontakt
Apteka Moderna
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------