Wszywka alkoholowa Gdańsk - oryginalny Esperal

dodano: 2023.04.17 ważne do: 2024.04.11 wyświetleń: 99
Szczegóły ogłoszenia:
Nałóg alkoholowy jest to szczególnie częste schorzenie, z którym mierzy się część społeczeństwa w naszym kraju. Znaczna większość osób nie przyznaje się do uzależnienia i nie zauważa potrzeby leczenia. Nieleczony nałóg alkoholowy może spowodować wiele negatywnych dla jedostki konsekwencji. Wszywka alkoholowa to metoda terapii awersyjnej – zatem takiej, która ma doprowadzić do awersji chorego do spożywania alkoholu. Wszywka alkoholowa Esperal podawana jest podskórnie przy miejscowym znieczuleniu. Zabieg jest szybki i bezbolesny, trwa szacunkowo 30 minut. Jedyne nieprzyjemne niedogodności występują w momencie wypicia alkoholu.
Kontakt
Wszywka alkoholowa Gdańsk - oryginalny Esperal
ul. Beniowskiego 74, 80-360 Gdańsk, woj. pomorskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------