Zaszycie alkoholowe we Wrocławiu - oryginalny Esperal

dodano: 2023.04.24 ważne do: 2024.04.18 wyświetleń: 90
Szczegóły ogłoszenia:
Odtruwanie alkoholowe jest bardzo często stosowanym zabiegiem u osób, które mają problem z nadmiernym spożywaniem alkoholu i doświadczają tzw. zatrucia alkoholowego. Zabieg ma na celu naprawić szkody, jakie w organizmie wywołał alkohol. W ten sposób odnawia się gospodarkę wodną oraz elektrolitową. Pacjentowi indywidualnie dobierane są dawki roztworów oraz leków w postaci dożylnej kroplówki. Nie ma potrzeby stosowania znieczulenia, Pacjent jest całkiem świadomy w ciągu odtruwania. Warto mieć na uwadze, że odtrucie alkoholowe nie należy prowadzić wśród osób, które są nieprzytomne czy też mają drgawki oraz gorączkę wywołane obecnością alkoholu we krwi. Dodatkowo, odtruwanie definitywnie odradza się pacjentom, którzy posiadają dolegliwości przewlekłe.
Kontakt
Odtrucie alkoholowe Wrocław
ul. Nożownicza 14/16, 50-120 Wrocław, woj. dolnośląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------