Psychoterapeuta Psycholog Terapia uzależnień Zielona Góra

dodano: 2023.05.13 ważne do: 2024.05.07 wyświetleń: 95
180 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Jestem specjalistką od psychoterapii, a moja praca opiera się na nurcie humanistycznym. Stawiam na indywidualne podejście do każdego klienta i jego problemów, łącząc różne formy terapii w celu zapewnienia optymalnego wsparcia. Posiadam wykształcenie z zakresu psychoterapii, ukończyłam 4-letni kurs przy Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA, a także jestem certyfikowaną psychoterapeutką Polskiego Towarzystwa Integracyjnej Psychoterapii Doświadczeniowej. Specjalizuję się w terapii uzależnień oraz pracy z osobami z zaburzeniami osobowości, nerwicą, depresją, uzależnieniami, współuzależnieniem oraz ofiarami przemoc.

Mam szerokie doświadczenie w pracy z różnymi ośrodkami i organizacjami, w tym z Wojewódzkim Ośrodkiem Terapii Uzależnień i Współuzależnienia w Zielonej Górze, Ośrodkiem Profilaktyki i Pomocy Psychiatrycznej Relacja w Zielonej Górze, Karkonoskim Sejmikiem Osób Niepełnosprawnych oraz Towarzystwem Integracji Społecznej.

Dodatkowo prowadzę szkolenia dotyczące asertywności oraz skutecznej komunikacji. Mam za sobą własną terapię, co pozwala mi lepiej zrozumieć doświadczenia klientów. Jestem również mediatorem wpisanym na listę mediatorów Prezesa Sądu Okręgowego w Zielonej Górze oraz wykwalifikowanym doradcą zawodowym i socjoterapeutą. Jestem członkiem Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i stale poddaję swoją pracę superwizji.

Strona www: https://terapeuta.zgora.pl
 
Kontakt
Psychoterapeuta Psycholog Terapia uzależnień Zielona Góra
ul. Ul.Chopina 21A/22, 65-032 Zielona Góra, woj. lubuskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------