Wszywka alkoholowa Esperal Szczecin dlaczego warto nam zaufać?

dodano: 2023.10.28 ważne do: 2024.10.22 wyświetleń: 72
Szczegóły ogłoszenia:
Esperal to preparat, dzięki któremu można pozbyć się nałogu alkoholowego oraz nie powracać do niego przez długi czas bądź całkowicie z nim wygrać. Wszywka alkoholowa blokuje rozkład alkoholu etylowego w organizmie. Już po niedużej dawce alkoholu pacjent odczuwa szczególnie dokuczliwe efekty jego wypicia. Wszycie Esperalu odbywa się podczas jednego zabiegu. W trakcie jego trwania stosowane jest znieczulenie miejscowe, dzięki czemu chory poddawany temuż zabiegowi nie musi być hospitalizowany. Zaszycie alkoholowe dokonuje lekarz chirurg, który przed zabiegiem przeprowadza wywiad. Niezaprzeczalnie sam Esperal niewiele pomoże bez prawidłowej terapii. Wsparcie psychologa oraz psychoterapeuty jest konieczna w trakcie leczenia.
Kontakt
Wszywka alkoholowa Esperal Szczecin dlaczego warto nam zaufać?
ul. Krzysztofa Kolumba 2, 70-213 Szczecin, woj. zachodnio-pomorskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------