Wszywka alkoholowa Warszawa-Esperal-lek powodujący nietolerancję alkoholu

dodano: 2023.12.22 ważne do: 2024.12.16 wyświetleń: 68
Szczegóły ogłoszenia:
Technika awersyjna, jaką jest Esperal Warszawa, ma na celu stworzenie silnej niechęci do alkoholu. Preparat ten jest stosowany w leczeniu alkoholizmu i działa poprzez wywołanie niepożądanych objawów po spożyciu alkoholu, takich jak nudności, wymioty, bóle głowy i zaczerwienienie skóry. Dzięki temu osoba przyjmująca Esperal będzie odczuwać fizyczne negatywne skutki picia alkoholu, co ma skutkować ograniczeniem lub całkowitym zaprzestaniem spożywania trunków. Esperal Warszawa jest jedną z metod terapii uzależnień od alkoholu, jednak nie jest skuteczny sam w sobie. Ważne jest, aby terapia Esperalem była wspierana przez wsparcie psychologiczne i społeczne, aby osoba uzależniona mogła skutecznie pokonać nałóg. Mimo kontrowersji dotyczących skuteczności i skutków ubocznych Esperalu, niektórzy pacjenci i specjaliści uważają, że może on być skutecznym narzędziem w walce z alkoholizmem. 
Kontakt
Esperal Warszawa
ul. Ul. Kinowa 16, 04-017 Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------