Prywatna Chirurgia Krakow

dodano: 2024.02.12 ważne do: 2025.02.06 wyświetleń: 36
Szczegóły ogłoszenia:
Jesteśmy wykwalifikowanym zespołem lekarzy. Posiadamy doświadczenie w realizowaniu zarówno zabiegów chirurgicznych, jak i nowoczesnych procedur z wykorzystaniem lasera punktowego. Nasza oferta obejmuje szeroki zakres usług z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, dostosowanych do indywidualnych potrzeb pacjentów. Dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu oraz najnowszym technologiom, możemy zapewnić wysoką jakość świadczonych usług. Wykonujemy różnorodne zabiegi laserowe, takie jak laserowe ujędrnianie skóry czy liposukcja laserowa, które pozwalają osiągnąć spektakularne efekty bez konieczności poddawania się skomplikowanym operacjom. Nasz zespół jest doskonale wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt, co gwarantuje bezpieczeństwo i skuteczność każdego zabiegu. Jeśli szukasz profesjonalnej opieki medycznej na najwyższym poziomie, to jesteśmy idealnym wyborem dla Ciebie.
Kontakt
Chirurgia Kraków
ul. Al. Władysława Beliny-Prażmowskiego 11A/3, 31-514 Kraków, woj. małopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------