Praca sezonowa - Holandia

Wnosimy na polski rynek usług HR nowoczesność i pomysł na biznes pełen elastyczności i kreatywności pod szyldem Agencji Outsourcingowej Time2Work Sp. z o.o. (KRAZ 13395) Jesteśmy skutecznym doradcą zarówno dla pracodawców jak i dla pracowników. Dając z siebie wszystko nie ograniczamy się do szablonowych usług tradycyjnych agencji pracy, naszym założeniem jest ewoluowanie wraz z rynkiem. W aktualnym procesie rekrutacyjnym, poszukujemy:
Osób do pracy sezonowej - rolnictwo, zbiory, produkcja, szklarnie
Miejsce pracy: Cała Holandia
Opis stanowiska:
  • praca w różnych sektorach:
  • ogrodnictwo - sortowanie warzyw, zbiór warzyw i owoców
  • szklarnia - ścinanie róż, zbiory, pielęgnacja sadzonek
  • produkcja - praca przy rybach, praca przy wykrawaniu mięsa, sortowanie warzyw
Wymagania:
  • osoby chętne do pracy fizycznej
  • mile widziane osoby uczące się, studiujące
  • mile widziane prawo jazdy
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
  • pracę sezonową do 8 tygodni
  • zakwaterowanie
  • transport z zakwaterowania do miejsca pracy
  • opiekę koordynatora
  • pomoc w załatwieniu numeru podatkowego oraz konta bankowego
  • pomocnych pracowników biura
  • atrakcyjne zarobki
Zainteresowanych prosimy o wysyłanie CV z dopiskiem "praca sezonowa" na adres mailowy: holandia@time2work.com.pl
Informacje pod nr telefonów w godzinach 8 - 16
+48 17 777 62 59
+48 17 777 62 60

Kontakt
Time2Work
cały kraj / Internet