Starszy specjalista ds. rekrutacji

Jesteśmy prężnie rozwijającą się Agencją Pracy Tymczasowej. Aktualnie do Naszego biura w Błoniu poszukujemy konsultanta który będzie wspierał Nas w procesach rekrutacyjnych.
Jeśli uwielbiasz pracę z ludźmi, jeśli jesteś osobą poszukującą nowych wyzwań i nie lubisz monotonii- jesteś dla nas idealnym kandydatem. Sprawdź nas!!

Miejsce pracy: Błonie woj. Mazowieckie

Zakres obowiązków:
  • samodzielna realizacja i koordynacja projektów rekrutacyjnych
  • współpraca z obecnymi Klientami firmy
  • aktywna praca i utrzymywanie dobrych relacji z Klientami i Kandydatami
  • pozyskiwanie Kandydatów przy wykorzystaniu różnych źródeł
  • prowadzenie dokumentacji, procesów płacowych oraz systematyczne raportowanie wyników pracy przełożonemu poprzez bieżące uzupełnianie raportów
  • współpraca z innymi oddziałami firmy
  • realizacja obowiązków w oparciu o zasadę współpracy i dzielenia się wiedzą z innymi konsultantami w oddziale i managerem

Wymagania:
  • doświadczenie w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych
  • znajomość procesu rekrutacji oraz różnych metod pozyskiwania kandydatów
  • gotowość do samodzielnej i zespołowej pracy (w zależności od wymagań projektu), której celem jest realizacja potrzeb Klienta w określonym czasie
  • umiejętność pracy w zmieniających się warunkach
  • gotowość do pracy również w terenie
  • przynajmniej dobra znajomość języka angielskiego, znajomość języka ukraińskiego będzie dodatkowym atutem
  • znajomość programu OPTIMA mile widziana
  • odpowiedzialność
  • wykształcenie wyższe

Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy: telefon służbowy, laptop
  • pracę w zgranym, dynamicznym i młodym zespole
  • stawiamy na osoby zakładające długofalowy rozwój w firmie, pragnące rozwijać się i podwyższać kwalifikacje

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji na adres mailowy: rekrutacja@translinegroup.pl z dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Agencja Pracy Tymczasowej Transline Group Sp.z o.o jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 11088.

Kontakt
Transline Group Polska
Błonie, woj. mazowieckie Pokaż na mapie