REGENERACJA PRZEWODÓW HYDRAULIKI SIŁOWEJ SERWIS Z DOJAZDEM ELTRAS BIAŁYSTOK

dodano: 2019.06.18 ważne do: 2024.10.07 wyświetleń: 1
Szczegóły ogłoszenia:
Firma ELTRAS proponuje swoim Klientom szereg usług zapewniających kompleksowe rozwiązania dla warsztatów, firm transportowych, wypożyczalni samochodów, wypożyczalni sprzętu budowlanego. Usługi świadczone przez firmę ELTRAS umożliwiają transport niskopodwoziowy, rozładunek i przeładunek wagonów, samochodów ciężarowych i innych, wynajem sprzętu budowlanego i maszyn drogowych na terenie kraju oraz kompleksowe badania techniczne pojazdów. Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów ELTRAS umożliwia wykonywanie przeglądów technicznych pojazdów, maszyn, autobusów i motocykli bez żadnych ograniczeń. Stacja diagnostyczna firmy ELTRAS umożliwia wykonanie przeglądów technicznych przed zakupem pojazdu, badania techniczne pojazdów sprowadzonych z zagranicy oraz przeglądy dopuszczające do ruchu pojazdy po kolizjach i wypadkach. Stacja kontroli ELTRAS bezpłatnie przypomina o zbliżającym się terminie kolejnego badania technicznego, umożliwia elektroniczną rezerwację terminu badania technicznego oraz drobne naprawy w trakcie przeglądu zapewniające pozytywną ocenę stanu technicznego pojazdu w trakcie przeglądu. Stacja kontroli pojazdów ELTRAS posiada nowoczesny sprzęt diagnostyczny umożliwiający dokonywanie przeglądów naczep samochodowych, przyczep, pojazdów z instalacją gazową LPG oraz badania analizatorem spalin.
Firma ELTRAS rozwija ofertę świadczonych usług i udostępnia Klientom nowe usługi, w tym możliwość zakuwania węży i przewodów hydrauliki siłowej  pojazdach, maszynach, wózkach widłowych i podnośnikach. Zakuwanie węży jest skuteczną metodą naprawy uszkodzonych przewodów i zapewnia trwałe i bezpieczne wykonanie dopasowanego do konkretnego pojazdu przewodu. Usługi zakuwania węzy i przewodów hydrauliki siłowej firma ELTRAS wykonuje przy użyciu zakuwarki renomowanego producenta, o parametrach technicznych umożliwiających zakuwanie przewodów o dowolnej średnicy, co znacznie poszerza dostępność usługi dla większej grupy odbiorców. Firma ELTRAS wykonuje profesjonalnie regenerację przewodów hydraulicznych, przeglądy techniczne przewodów hydrauliki siłowej oraz wymianę przewodów hydraulicznych z dostosowaniem przewodu do każdego typu pojazdu czy maszyny. Klienci firmy ELTRAS mają do wyboru szeroki asortyment końcówek do zakuwania przewodów, złączy do przewodów hydrauliki siłowej oraz akcesoriów umożliwiających dowolne dostosowanie przewodu w zależności od potrzeb. Asortyment produktów do zakuwania węzy dostępny jest na miejscu w warsztacie przy ul. Logarytmicznej 7 w Białymstoku lub z dojazdem serwisantów po telefonicznych uzgodnieniu warunków zlecenia. Usługi serwisowe w zakresie przewodów hydrauliki siłowej z dojazdem na miejsce awarii znacznie skracają czas przestoju maszyn oraz czas wykonania niezbędnych napraw. Szczegółowa oferta firmy ELTRAS dostępna jest na stronie http://www.eltras.pl oraz u obsługi pod numerem 85 652 51 32.
 
Kontakt
ELTRAS
ul. Logarytmiczna 7, 15-587 Białystok, woj. podlaskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------