Linki stalowe producent

dodano: 2023.12.20 ważne do: 2024.12.14 wyświetleń: 69
Szczegóły ogłoszenia:
Nasza firma Lincar specjalizuje się w produkcji i naprawie linek do hamulców, sprzęgła, gazu, a także linek hamulcowych, napędu licznika oraz linek bagażnika i maski. Dzięki naszemu doświadczeniu i zastosowaniu najlepszych materiałów, gwarantujemy produkty, które zapewniają bezpieczeństwo i wieloletnie użytkowanie.
Nasza oferta obejmuje między innymi:
  • Linki samochodowe - ferujemy linki do większości aut osobowych, od starych lub zabytkowych pojazdów do najnowszych modeli popularnych marek. Nasza linka hamulca ręcznego, sprzęgła, gazu oraz wszystkie pozostałe są wykonane z najwyższą precyzją.
  • Linki motocyklowe - jako lider na rynku w produkcji linek motocyklowych, polecamy linki do motorowerów, skuterów i quadów.
  • Linki ciągnąco-pchające - posiadamy w sprzedaży linki wykonane z najwyższej jakości liny ciągnąco–pchającej oraz pancerzy zbrojonych wzdłuż. Oferujemy linki do ciągników rolniczych, maszyn budowlanych, koparek i zagęszczarek.
  • Projektowanie i porabianie linek - zajmujemy się projektowaniem i produkcją wszelkich linek oraz cięgien według zapotrzebowania klienta. Nie stanowi problemu linki dorabianie w większych partiach. Dorabianie odbywa się w oparciu o rysunek lub linkę wzorową.
  • Regeneracja hamulca elektrycznego – procedura tej usługi jest opisana na naszej stronie internetowej
W Lincar stawiamy na jakość i niezawodność. Nasze produkty są wynikiem wieloletniego doświadczenia i pasji. To w prosty sposób przekłada się na zadowolenie naszych klientów. Zapraszamy do kontaktu z nami oraz odwiedzenia strony internetowej https://www.linki-samochodowe.com.
 
Kontakt
Lincar
ul. Wielkoborska 136, 42-280 Częstochowa, woj. śląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------