Segregatory A4

dodano: 2021.02.28 ważne do: 2022.02.23 wyświetleń: 61
5,89 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Potrzebujesz do firmy segregatory biurowe ? U nas zakupisz kolorowe segregatory EKO w formacie  A4 i o szerokości grzbietu 75 mm lub 50 mm z mechanizmem dźwigniowym używanym do wygodnego wpinania i wypinania waszych dokumentów. Szeroka paleta kolorów.
Segregatory mają okucie od dołu metalową taśmą przciwdziałającą ich ścieraniu się przy wkładaniu na półki. Mamy też w sprzedaży różnorakie teczki na dokumenty, koszulki foliowe, skoroszyty i zbiorcze pudła archiwizacyjne.
Szczegóły oferty segregatorów biurowych i innych materiałów biurowych można zobaczyć na stronie sklepu internetowego: https://tensklep.pl/segregatory-biurowe
Segregatory i inne akcesoria zamawiaj przez stronę internetową lub telefonicznie 695 840 695. Kraków - segregatory biurowe przywieziemy gratis przy zamówieniu za min. 100 zł.
Kontakt
tensklep.pl
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------