Księgowa Gdańsk

dodano: 2022.04.20 ważne do: 2023.04.15 wyświetleń: 69
Szczegóły ogłoszenia:
Biuro Rachunkowe Gdańsk to zaufany partner dla Twojej firmy. Jesteśmy profesjonalnym zespołem świadczącym najwyższej jakości usługi z zakresu: księgowośćkadry i płace, system IT. Prowadzimy obsługę księgową, jak : raportowanie zarządcze, rozliczenia podatkowe zgodnie z przepisami i obowiązującym prawem, a także  reprezentujemy Ciebie przed organami skarbowymi i ZUS. Umożliwiamy Tobie dostęp online do informacji o finansach Twojej firmy za pośrednictwem systemu IT - Petra24. To właśnie nasz innowacyjny system jest wiarygodnym potwierdzeniem innowacyjnego rozwoju Księgowa Gdańsk. Posiadamy 7 biur w największych miastach w Polsce, ale dzięki księgowości online możemy prowadzić księgowośćfirm w całej Polsce.
Kontakt
Alina Kornecka
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------