MEDIACJE PRYWATNE I SĄDOWE

dodano: 2024.01.04 ważne do: 2024.10.22 wyświetleń: 9
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Stały Mediator Sądowy pomoże w sprawach: gospodarczych, handlowych, cywilnych, rodzinnych, sąsiedzkich, pracowniczych, karnych, nieletnich, administracyjnych.
Polecamy usługi mediacji m. in. w sprawach dotyczących:
  • rozwodów i separacji,
  • w innych sprawach małżeńskich i rodzinnych (podział majątku wspólnego, roszczenia o zachowek, o dział spadku),
  • stosunków między rodzicami a dziećmi (alimenty, ustalenie kontaktów, władza rodzicielska nada małoletnim dzieckiem),
  • prawa pracy (sprawy o zapłatę zaległego wynagrodzenia, odwołania od wypowiedzenia umowy o pracę, roszczenia związane z mobbingiem),
  • obrotu gospodarczego (o zapłatę z tytułu umów najmu, sprzedaży, wypłatę ubezpieczeń, umów bankowych),
  • we wszelkich pozostałych sprawach cywilnych, w których dopuszczalne jest zawarcie ugody (odszkodowania za naruszenie dóbr osobistych, konflikty związane z własnością tzw. sprawy sąsiedzkie).
Nasz mediator wyróżnia się dużym praktycznym doświadczeniem, wiedzą i umiejętnościami, a także tym, że działa legalnie. Jest wpisany na listę Sądu Okręgowego w Warszawie i Płocku oraz Sądu Polubownego przy Komisji Nadzoru Finansowego. Cechuje go profesjonalne i elastyczne podejście do każdego zlecenia. Zapewnia poufność i pełną dyskrecję.
 
Kontakt
Bohdan Szpakowski
ul. Taśmowa 1, 02-677 Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------