Dowiedz się, jakie są progi podatkowe w 2024 roku!

dodano: 2024.01.04 ważne do: 2024.12.29 wyświetleń: 122
0 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Wraz z nadejściem roku 2024, Polska staje w obliczu nowych wyzwań i zmian, również w kontekście progów podatkowych. Obejmują one zakres dochodów, od których zależy, ile podatku trzeba zapłacić. Czym i jakie są progi podatkowe w 2024? Progi podatkowe to przedziały dochodów, w ramach których stosowane są różne stawki podatkowe. W Polsce, na rok 2024, istnieją trzy główne progi podatkowe, określające zakresy dochodów, od których obowiązuje określona stawka podatkowa. Te progi mają kluczowe znaczenie dla określenia, ile podatku zapłaci dany podatnik. Pierwszy próg podatkowy wynosi 12% i naliczany jest do kwoty przychodu 120 tys. zł brutto. Kolejny próg podatkowy obowiązuje powyżej 120 tys. zł brutto i wynosi 10 800 zł (podatek za I próg) oraz 32% za nadwyżkę powyżej 120 tys. zł brutto. Ostatni próg podatkowy obejmuje osoby, które przekroczą milion złotych dochodu, a wynosi on dodatkowe 4% powyżej nadwyżki wynoszącej 1 000 000 zł. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, koniecznie sprawdź blog internetowy Saldeo Smart!
 
Kontakt
Sprytne Ogłoszenia
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------