Bransoletka hematyt

dodano: 2022.05.17 ważne do: 2023.05.12 wyświetleń: 228
0 PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Zastanawiasz się nad prezentem, jaki poradujesz swojej mamie w tym roku? Świetną propozycją będzie bransoletka hematyt. Ten minerał znany jest od czasów starożytnych. Jego nazwa została zaczerpnięta z języka starogreckiego i oznacza krew. Związana jest z odcieniem kamienia w formie sproszkowanej, przypominającego ciemnorudy pomarańcz. Według ezoteryki posiada on niezwykłą moc, związaną ze stabilizacją wewnętrzną siłą, harmonią i wytrwałością. Jego działanie związane jest również z krwią w ludzkim organizmie. Bransoletka hematyt potrafi wpływać na choroby hematologiczne, niedokrwistość, poprawiać wchłanianie żelaza oraz regulować cykl menstruacyjny. Wiele osób przyznaje, że w ich życiu pojawiła się nowa energia do wykonywania codziennych obowiązków w życiu i pracy, od kiedy noszą biżuterię z hematytem. W kolekcji Selfiestore odnajdziesz wiele propozycji biżuterii z dodatkiem tego wyjątkowego minerału.
Kontakt
Selfiestore
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------