EcoLux Firma Sprzątająca Warszawa

dodano: 2017.09.14 ważne do: 2022.08.18 wyświetleń: 261
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Jesteśmy firmą sprzątającą w Warszawie świadczącą usługi w zakresie profesjonalnego unikalnego na warszawskim rynku specjalistycznego prania dywanów, wykładzin, tapicerki meblowej, tapicerki samochodowej i materacy a także mycia i doczyszczania podłogi i powierzchni twardych m. in. gresu. Polecamy nasze usługi zarówno klientom indywidualnym, jak również firmom i instytucjom. Usługi wykonujemy u klienta w lokalu, biurze lub w domu na terenie miasta Warszawa i okolicach. Najważniejsze jest zadowolenie klienta, dlatego zawsze pracujemy w oparciu o profesjonalny sprzęt firm: Prochem Europe, Carpet Cleaner, Rotovac oraz oryginalne ekologiczne środki czyszczące tychże firm.
Kontakt
EcoLux firma sprzątająca Beata Chorąży
ul. Mała 7/27, 03-423 Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------